• Yenilendi
Erkek Masaj Bakım Vakum Erkekler Dick Ereksiyon Yardımcı Cihazı Boy 6.9 cm Çap Erkek Peni-s Büyütme Pompası Dropshipping

Erkek Masaj Bakım Vakum Erkekler Dick Ereksiyon Yardımcı Cihazı Boy 6.9 cm Çap Erkek Peni-s Büyütme Pompası Dropshipping

₺ 11.39
₺ 14.99
Ürün sayısı
Tova kullanılabilir


erkek Masaj Bakım Vakum Erkekler Dick Ereksiyon Yardımcı Cihaz Boy 6.9 CM Çap Erkek Peni-s Büyütme Pompası Dropshippingözellikleri :
bu Tyro Pompa prim işçilik ve uygun fiyatta mükemmel bir karışımıdır, yapım bir-olmalıdır pompa aşk erkekler için onların artan hassasiyet ve onların penis büyütme. bu pompa tüm hortumları ile uyumlu, silindirler, parçaları ve pompa aksesuarları.
her öğe 100% yepyeni, orijinal üretici çanta içinde.
tıbbi sınıf ABS pompası inşaat
güvenliği için hızlı bırakma kolu
rahat, ergonomik kolu
acemi dostu

şartname :
durum : % 100% Yepyeni
tipi : Penis Vakum Pompası
cinsiyet : Erkek
malzeme : tıbbi sınıf ABS
renk : Şeffaf
boyutu : 22x69 cm/2.71x8.66 inç (yaklaşık.)
ağırlık : 285g (yaklaşık.)

kullanım için talimat
herhangi bir konfor kollu yağlayın. yanı sıra sizin penis yağ uygulayın.
aksesuar kol silindir içine yerleştirin ve sonra eklemek senin dik penis halka aracılığıyla ve silindir içine. silindir kalmalıdır tabanı karşı bastırdı sıkıca penis/kasık alanı tutmak için hava kaçan.
yavaş yavaş pompa çalışmaya başlar. sizin penis üzerinde hafif bir basınç olacak gibi hava tüp çekilir. yeni başlayanlar için, bu önemli bu işlemi başlatmak için yavaş yavaş rahatsızlık önlemek için. eğer basınç emniyet valfi basın unutmayın çok şiddetli olur.
pompalama devam/releasing hava basıncı düzeyi buldum kadar sizin penis için uygun. bu görünmelidir büyütülmüş ama zarar olmamalıdır.
şimdi emin olun hiçbir hava kaçar (gerekli olmadıkça) ve 20 dakika bekleyin. bu pompa sırasında daha fazla gerekebilir zaman sizin penis üzerinde bir basınç uygun miktarda tutmak için.
sizin penis görünmelidir oturumu tamamlandı kez kalın/uzun ve artan hassasiyet var. 24 saate kadar bu sonuçlar için etkili vardır, ancak uzun süreli kullanımı kalıcı büyütme through karşılaşabilirsiniz. biz haftada 3-4 seans tavsiye.
paket içeriği : 1x Penis Vakum Pompası
GIZLILIK
bu özel bir liste ve kimliğinizi kimseye ifşa olmayacak.

Detaylı karakterislikler

öğe Türü:
Massage & Relaxation
boyut:
Orta
Model Numarası:
827
malzeme:
ABS
Marka Adı:
Hailicare
uygulama:
Vücut
Item name:
Handle Vacuum Suction
Used for:
Strengthen erect assistor

Benzer ürünler